O firmie | SUKURS. BIURO RACHUNKOWE.

O firmie

logo_NEW1-gray

Firma księgowa Grażyny Oracz została założona w 1993 roku. Początek działalności stanowił nie lada wyzwanie, głównie za sprawą ówczesnego nowego stanu prawnego, który wprowadzał wolność gospodarczą i kapitalizm w Polsce. Nauka nowych przepisów i zasad funkcjonowania gospodarki nie była łatwa ale szybko przyniosła efekty. Właścicielka Biura Rachunkowego ciężką pracą i z poświęceniem uzyskała Świadectwo Kwalifikacyjne oraz została członkiem Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

photodune-835454-after-negotiations-m-small

2014 (CC License) by Henry McGoffin

W 1998 roku Biuro Rachunkowe SUKURS zaczęło świadczyć kompleksową obsługę całej gamy podmiotów gospodarczych, które korzystały z uproszczonych form księgowości dla celów podatkowych. Biuro oprócz wyliczania podatków, prowadzić zaczęło także obsługę kadrowo-płacową, ZUS, rozliczenia podmiotów zagranicznych, rozliczenia z PFRON oraz opłaty środowiskowe.

Do największych klientów Biura zaliczają się obecnie firmy budowlane, sieci handlowe i placówki medyczne – NZOZ.

Liczba zatrudnionych w Biurze Rachunkowym osób stanowi zespół 7 specjalistów z dziedzin takich jak:

– rachunkowość finansowa,

– kadry i płace,

– uproszczone formy ewidencji: KPIR, Ryczałt,

– technologie informatyczne.

Biuro Rachunkowe posiada nowoczesne systemy informatyczne oraz system ochrony danych. Jednak początki nie były dla firmy łatwe. Pierwszym oprogramowaniem wykorzystywanym do obsługi księgowej w firmie Grażyny Oracz były: Program FK Marczyk, Systemy MS-DOS i Windows 95, Program Buchalter DOS.

Obecnie firma posiada najaktualniejsze wersje sprzętu i oprogramowania oparte na platformach Windows i Linux, prowadzi elektroniczną wymianę dokumentów z instytucjami państwowymi oraz stale poszukuje innowacji.

Dzięki wnikliwej analizie kosztów przedsiębiorstwo racjonalnie wykorzystuje wszystkie czynniki ich optymalizacji co przekłada się pośrednio na satysfakcję klientów.

Biuro Rachunkowe SUKURS udowadnia, że jest partnerem godnym zaufania, stawiającym na wysoką jakość świadczonych usług.